* Hakkımızda
* Ürünler
* Referanslar
* İletişim
* Ana Sayfa
 
 HAKKIMIZDA

Firmamız 1970 li yılların başında, birkaç makina ve küçük bir atelyede faliyetine başlamış ve 1979 yılında bugün faliyet gösterdiği 500 m² lik yerine taşınmıştır. Makina parkını her geçen gün arttırmış ve adeta mevcut yerine sığamaz hale gelmiştir.

2013 Yılında Ltd. Şti, Şahıs Firmasına dönüştürülmüştür.

Kurulduğu günden beri kaliteyi hep ön planda tutmuş ve bu sebeple birçok ana üretici ve kendi sektöründeki en büyük yan sanayi firmaları ile çalışmıştır. AOS (Çelik Montaj), Man, ÇelikMotor, Otoyol gibi ana üretici firmalara yedek parça üretmiştir. MKE kurumuna uzun yıllar elektrik sayaç parçaları, gaz maskesi parçaları ve polis teşkilatı için bilek kelepçeleri üretimi yapmıştır.

Şu anda firmamız, otomotiv sanayinde birçok yan sanayi firması ile çalışmakta ve ihtiyaçları doğrultusunda MKE kurumuna üretim yapmaktadır. Mevcut üretimimizin çoğunu cam krikosu çeşitlerimiz kapsamaktadır.

Firmamızın önümüzdeki yıllar itibariyle gerçekleştirmeyi planladığı üretimler :

Yeni tip cam krikoları imalatları, Ford minibüs grubu çeşitli yedek parça üretimleri, Man-Mercedes kamyon-tır cam kriko ve yedek parça üretimleri, pvc pencere simtemleri metal aksamları ve mobilya imalatında kullanılan sac ve metal parçaların imalatlarına başlanması.

Firmamızın önümüzdeki yıllar itibariyle gerçekleştirmeyi planladığı yatırımlar :

15 yıl içerisinde makina parkımza katmayı planladığımız makineler; cnc torna ve dik işleme tezgahları, yüksek tonajlı eksantrik presler.

10 yıl içerisinde makina parkımıza katmayı planladığımız makineler; tel erezyon tezgahları ve yüksek tonajlı hidrolik presler.